אתגר לפיזיקאים

אם קראת לפחות חלק מהכתבות ואתה בקיא בנושאים הקשורים לתחום החלקיקים האלמנטרים – ניתן לשער מה אתה חש כלפי תוכנו של אתר זה.

אם אתה נוטה להאמין שתוכנו של האתר מופרך, אתה מוזמן לקרא שורות ספורות ולהזים לפחות אחת משתי טענות המוכיחות את קיומן של שגיאות בסיסיות בספרי הלימוד שעל חלק מתוכנם נבחנת בשעתו. לשגיאות אלו ישנן השלכות אשר מציבות סימני שאלה על נושאים מרכזיים נוספים.

1. כאן מוכח ב-10 שורות שספרי הלימוד שוגים כאשר הם טוענים כי קיים המילטוניאן לפונקצית הגל הממשית של משוואת קליין-גורדון.
http://www.tau.ac.il/~elicomay/Appetizer.pdf

אם יש באפשרותך להקדיש פרק זמן ממושך יותר, הרי אתה מוזמן לקרא את המאמר הבא ולנסות לערער לפחות על חלק ממסקנותיו. בין היתר, מוכיח מאמר זה כי חלקיק היגס מבוסס גם הוא על שגיאה, אין לו המילטוניאן, ולכן אין הוא יכול להיות קיים.
http://www.tau.ac.il/~elicomay/MathPhys.pdf

2. כאן מוכח בקצרה (פחות מעמוד אחד) כי במסגרת תורת הקוואנטים, ישנן בעיות לא פתורות בשימוש המקובל בכיול האלקטרומגנטי.
http://www.tau.ac.il/~elicomay/Problem.pdf

3. בקישור הבא מוכח (בקיצור רב) כי בנית QCD מבוססת על טעות בהבנת הנתונים של ++ .Δ ראה: http://www.tau.ac.il/~elicomay/dpp_new.pdf
4. בקישור הבא מוכח (בקיצור רב) כי התיאוריה האלקטרו-חלשה מכילה שגיאה מהותית. ראה http://www.tau.ac.il/~elicomay/EL_WEAK.pdf

תגובות תתקבלנה בברכה. מעדיף לשלוח תגובה באימייל? שלח לאליהו קומאי.

מודעות פרסומת

2 responses

30 10 2012
עודד בר-און

שמי עודד בר-און ואני פיזיקאי תאורטי בלתי תלוי (משוחרר מתלות בקריירה אקדמית).

לדעתי שורש הבעיה של המודל הסטנדרטי הוא היפוך הסדר המדעי: ההשערה הדינמית בדבר הכח החזק באה הרבה לפני שהאינפורמציה הניסויית החיונית הייתה ידועה. הדבקות הדוגמטית בהשערה הדינמית החפוזה, גרמה לכך שבמקום להבין כי הדאון קוארק מורכב מאפ-קוארק, אלקטרון, ואלקטרון-אנטי נייטרינו, הוכרז חלקיק זה כחלקיק אלמנטרי, בלתי מורכב, והומצא תהליך פלאי שלא קיים והוא "דעיכה" של חלקיקים בלתי מורכבים. אם "שוכחים" מהדינמיקה ומתרכזים בתיאור פשוט ועקבי של כל האינפורמציה הניסויית ושל חוקי השימור הידועים, מקבלים כי כל החלקיקים התת-אטומיים (פרמיונים ובוזונים) הם קומפוזיציות שונות של שישה חלקיקי יסוד (שלושה זוגות של פרמיון-אנטיפרמיון). תאור מלא נמצא בחלק הרביעי של האתר:
http://www.periodicphysics.com

מכאן מגיעים לכך שהדינמיקה התת-אטומית היא מוד מיוחד של גרויטציה וחשמל, כפי שמתואר בפרק השני של החלק הרביעי.

אשמח מאוד אם הסכימה שלי תיבחן ביסודיות.

עודד בר-און

טל: 08-9492483

1 11 2012
Eli

Dear Oded Bar-On,

Your first postulate departs from Special Relativity (SR). I really do not understand why you adopt this idea. The validity of SR is proved time and again in experiments done in modern accelerators. These machines are designed according to the laws of SR and their smooth operation supports this theory. Furthermore, consistent results are obtained from an analysis of events where the laws of SR are used. Therefore, I see no reason why SR should be modified. In my opinion it is a wrong course and a waste of time.

I think that the second part of your second postulate is incorrect. You say: "the sign of antimatter’s gravitational mass is opposite to the sign of matter’s gravitational mass."

This assumption is incorrect. Indeed, assume that it is correct and take an electron and a positron at rest at a point whose height is H=0. Lift both particles to a point H>0. No work is done. The particles are destroyed at H>0 and 2 photons are produced. Using mirrors, the 2 photons collide at H=0 and produce an electron-positron pair whose kinetic energy is greater than zero. The process violates energy conservation.

Your third postulate proves that you certainly want to develop a completely new gravitational theory. Indeed, the right hand side of Einstein's equation contains the sum of the energy-momentum tensors of matter and of the electromagnetic fields. The left hand side of this equation contains geometrical quantities. Hence, in Einstein's equation the same geometry is used for gravitation and for electromagnetism.

In my opinion, these reasons are sufficient for forsaking your course of thinking and I advise you to do that.

Cheers, Eli

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s
%d בלוגרים אהבו את זה: